RSS:   Články

Stavebniny s dopravou zdarma

Žádný komentář

Naše stavebniny online pro Vás připravily speciální akci na měsíc březen. Vybrali jsme několik zajímavých a zákazníky hodně oblíbených produktů, ke kterým nyní od nás získáte dopravu kamkoliv po celé ČR zcela zdarma. Neváhejte a objednejte vybrané stavebniny, akce trvá pouze do konce března.Naše stavebniny StavbaOnline.cz se neustále snaží vyhovět přání svých zákazníků. Proto jsme pro Vás v našem eshop se stavebním materiálem připravili kategorii s názvem „Akční nabídka“, ve které po celý rok najdete ty nejzajímavější akce. Nyní v této kategorii najdete dvě podkategorie (akce). V březnu Vám nabízíme již zmíněnou akci na stavební materiál s dopravou zdarma a pak druhou akci „Akce na měsíc březen“. Zde najdete pečlivě vybrané stavební materiály, které nyní můžete na StavbaOnline.cz koupit za snížené ceny.

Akce na stavebniny

Stavebniny levně

V rámci Akce na měsíc březen můžete velmi výhodně koupit například v současné době velmi nakupované OSB desky, ať už to jsou OSB desky s kolmou hranou nebo OSB desky s pero-drážkou, což jsou kvalitní značkové stavební desky se širokým spektrem použití. Za zmínku určitě stojí i výrazná sleva na Fibran XPS a Roofmate SL, jedná se o extrudovaný polystyren, o který májí naši zákazníci zájem. Dále za výrazně snížené ceny můžete koupit hydroizolace, ať už modifikované asfaltové pásy Elastek 40 Special Dekor, asfaltové pásy Dekbit V60 S35 či asfaltovou lepenku DEK A 330.

Stavebniny s dopravou zdarma

V akci stavební materiál s dopravou zdarma najdete hojně používané půdní stahovací schody LUSSO, dále pak kvalitní tepelnou izolaci Dekwool G 039 roll, která je přímý konkurent Isoveru Domo a Knauf classic 039, ale při stejných tepelných vlastnostech boduje zejména zajímavou cenou. Pokud potřebujete zateplit fasádu, jistě se Vám budou hodit  fasádní desky z minerální plsti Isover TF a Isover NF 333, které jsou vhodné pro použití u kontaktních zateplovacích systémů.

Nevíte si rady s výběrem toho nevhodnějšího stavebního materiálu pro Vaši stavbu či rekonstrukci? Kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám poradíme.

Vaše stavebniny StavbaOnline.czKomentáře k Stavebniny s dopravou zdarma

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www