RSS:   Články

Představujeme náš tým StavbaOnline.cz

Žádný komentář

Rozhodli jsme se Vám poodkrýt zákulisí našeho eshopu StavbaOnline.cz a proto Vám postupně představíme celý tým lidí, kteří se starají o bezproblémové a rychlé vyřízení Vašich objednávek. První pánem „na holení“ je manažer obchodu Martin.

Martin Pokorný (pro puntičkáře dívčím jménem Martin Pokorný) je služebně nejmladším členem týmu firmy NetSynergy a.s.. Je tomu přesně rok, co nastoupil do našich řad a když se ohlédnu zpět, musím Vám prozradit, že okamžitě zapadl do kolektivu. Nebyla to náhoda, Martin byl v našem „hledáčku“ již nějaký čas a když kývl na naši nabídku, věděli jsme, že pro eshop StavbaOnline.cz bude velkým přínosem.

Jak Martina charakterizovat? Jednoduše řečeno, je to rozený obchodník. Ale ne obchodník v tom špatném smyslu, který myslí jen na zisk a na to, jak kohokoliv co nejvíce „oškubat“. Martin je takříkajíc ze staré školy, kdy spokojenost zákazníka je na prvním místě. A právě touto vlastností přesně zapadá do naší filozofie obchodování. Pokud jste již měli možnost komunikovat s Martinem ať už osobně, po telefonu či emailem, jistě mi dáte za pravdu, že z něj doslova čiší snaha o splnění i těch nejnáročnějších přání Vás, našich zákazníků. Není divu, že Martin ovládá vytříbené obchodní jednání, v obchodu se pohybuje již od ukončené svých studií na střední průmyslové škole stavební. V předchozích angažmá okusil prodej elektroniky, nábytku a stavebního materiálu. Zde nasbíral velkou spoustu zkušeností, které nyní uplatňuje v našem eshopu.

Martin je mimo výborného pracanta i velkým sportovcem. V mladí byl nadějným hráčem kolové, později však přešel na nejrychlejší kolektivní sport – hokej. Ikdyž je Martin v civilu slušný, vstřícný a kamarádský tvor, na ledě se mění v nekompromisního a řízného obránce, který nikomu nedaruje ani píď prostoru. Ve volném čase rád protáhne své kosti na kole či inline bruslích. Je také velkým fandou těch báječných strojů se čtyřmi koly – automobilů. Někdy nás až překvapí, jak do detailu zná jednotlivé součastky a kdyby jste mu do rukou dali trabanta, udělá z něj dva … samozřejmě plně funkční.

Tak toto je náš Martin. Doufám, že až budete volat na infolinku eshopu StavbaOnline.cz a ozve se Vám Martin, nebude to pro Vás jen nějaký cizí chlapík na druhé straně drátu ;-)

Měli jste už možnost s Martinem komunikovat?Komentáře k Představujeme náš tým StavbaOnline.cz

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www