RSS:   Články

O nás

Dovolte mi představit Vám naši firmu NetSynergy a.s. Jsme firma provozující internetový obchod Stavebniny StavbaOnline.cz  a MalyRostak.cz. Firma vznikla v roce 2006, kdy vznikl i první náš eshop stavebniny StavbaOnline.cz.

Snažíme se Vám, našim zákazníkům, maximálně odborně a samozřejmě i ochotně poradit a pomoci při výběru vhodného produktu. Většina eshopů informace o produktech pouze zkopíruje ze stránek výrobce, v horším případě konkurence. Mnohdy jsou tyto materiály v cizím jazyce, strohé, neúplné nebo zcela nedostačující. S tímto přístupem se nespokojujeme. Víme, jak jsou pro Vás, naše zákazníky, informace důležité při nákupu jakéhokoliv zboží, kde výrobky mají svá specifika a odlišnosti. Hledáme proto o produktech veškeré dostupné informace, návody, obrázky, videa. Věříme, že tento přístup přináší přízeň našich zákazníků, které si velmi vážíme.

Naše eshopy StavbaOnline.cz a DilnaOnline.cz získaly ocenění Ověřeno zákazníky. Toto ocenění vydává portál Heureka.cz, kde zákazníci mohou po vyřízení objednávky napsat své zkušenosti z uskutečněného nákupu. Eshop StavbaOnline.cz v roce 2009 získal ocenění v anketě Shop Roku, kde se umístil na 3.místě v kategorii Dům a zahrada.

Od roku 2008 jsme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK), což je nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Do budoucna chceme dále vylepšovat naše internetové obchody, tak aby byl pro Vás nákup na něm co nejkomfortnější. Chystáme i otevření vlastní kamenné prodejny, kde se budete moci na námi nabízené výrobky podívat a osahat si je.

Najdete nás i na Facebooku. Přidejte se mezi naše fanoušky a budete vědět o všech akcích, slevách i informacích ze zákulisí.

Těším se na spolupráci.

Za společnost NetSynergy a.s.

Zdeněk Hrabálek

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www