RSS:   Články

Aktuality

Certifikát Ověřeno zákazniky pro DilnaOnline.cz

Žádný komentář

Náš eshop DilnaOnline.cz, kde můžete koupit kvalitní nářadí levně, splnil podmínky pro udělení certifikátu Ověřeno zákazníky, který rozlišuje obchody poskytující kvalitní služby svým zákazníkům. (Pokračování textu…)

Akce na fasádní polystyren EPS 70 F

Žádný komentář

Naše stavebniny PasivniStavba.cz Vám nyní fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F nabízí za akční cenu. Akce trvá pouze do konce dubna 2011, proto neváhejte! (Pokračování textu…)

Fasádní polystyren – sleva

Žádný komentář

Naše stavebniny online PasivniStavba.cz pro Vás na březen připravily akci, nakupte nyní fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F a výrazně ušetříte! (Pokračování textu…)

Stavebniny s dopravou zdarma

Žádný komentář

Naše stavebniny online pro Vás připravily speciální akci na měsíc březen. Vybrali jsme několik zajímavých a zákazníky hodně oblíbených produktů, ke kterým nyní od nás získáte dopravu kamkoliv po celé ČR zcela zdarma. Neváhejte a objednejte vybrané stavebniny, akce trvá pouze do konce března. (Pokračování textu…)

Nářadí DeWalt již 86 let

Žádný komentář

Dovolte nám v dnešním článku představit značku DeWalt, výrobce profesionální nářadí, které Vám již 86 let pomáhá a ulehčuje práci ať už na stavbách, dílnách i ve Vašich domácnostech. Nářadí DeWalt za výhodné ceny můžete nakoupit v našem e-shopu DilnaOnline.cz a to z pohodlí Vašeho domova. (Pokračování textu…)

Dekwool G039 – akce

Žádný komentář

Naše stavebniny Vám přináší akci na Dekwool G 039 – kvalitní tepelná izolace vyniká velmi dobrým poměrem cena/kvalita. Objednejte nyní a při nákupu nad 5.000 Kč máte od nás dopravu zdarma! Dekwool G 039 roll je víceúčelová tepelná izolace na bázi skleněných minerálních vláken, vhodná zejména pro zabudování do lehkých kostrukcí. Dekwool G 039 je přímý konkurent Isoveru Domo a Knauf classic 039. Při stejných tepelných vlastnostech boduje zejména zajímavou cenou. (Pokračování textu…)

Co ještě zlepšit

Žádný komentář

Provozujeme internetové stavebniny StavbaOnline.cz více jak 4 roky. Stále se snažíme posunout kvalitu, přehlednost a další vlastnosti eshopu na vyšší úroveň tak, aby byl pro Vás nákup stavebního materiálu co nejjednodušší. Ale jak nejlépe zjistíme, co zlepšit? Je jen jedna spolehlivá cesta – zeptat se Vás, našich zákazníků. Pomozte nám a my Vás za to odměníme ;-) (Pokračování textu…)

Sádrokartonářské nářadí nově na StavbaOnline.cz

Žádný komentář

Internetové stavebniny StavbaOnline.cz jsou jedny z největších eshopů nabízející stavební materiál v ČR. Nově do svého již tak širokého sortimentu přidaly kategorii sádrokartonářské nářadí, kde najdete kvalitní nářadí nejen pro profíky za velmi výhodné ceny. (Pokračování textu…)

Eshop DilnaOnline.cz má nový design

Žádný komentář

Jeden z největších internetových obchodů s nářadím DilnaOnline.cz má nový design. V eshopu DilnaOnline.cz můžete pohodlně a hlavně výhodně nakoupit kvalitní nářadí osvědčených výrobců jako jsou Black & Decker, Bosch, DeWALT, Ferm, Festa, Hitachi, UFO a dalších. Na DilnaOnline.cz si vyberte z široké nabídky hobby nářadí i profi nářadí a navíc ušetříte. (Pokračování textu…)

Tipy na vánoční dárky

Žádný komentář

Tipy na vánoční dárkyVánoce se nezadržitelně blíží a sním spojené horečně hledání a vybírání vhodných dárků. Pro letošní rok jsme se rozhodli Vám s výběrem trošku pomoci a spustili jsme web Tipy na vánoční dárky, kde najdete výběr originálních dárků z našich eshopů. Najdete zde vhodný dárek pro Vaši manželku, manžela, syna či dceru. (Pokračování textu…)


Fatal error: Call to undefined function wp_pagenavi() in /home/netsynergy.cz/wp-content/themes/freshnews/archive.php on line 25