RSS:   Články

Krátké zprávy

Dárek k nákupu na StavbaOnline.cz

Žádný komentář

Pro velký úspěch akce „Získejte k nákupu na PasivniStavba.cz dárek!“ jsme ji spustili i na StavbaOnline.cz. Nakupte stavebniny do úterý 31.8.2010 na StavbaOnline.cz za více jak 10.000 Kč a my Vám za odměnu dáme poukaz na nákup ručního nářadí v hodnotě 500 Kč.

Slevové kupóny jen pro Vás

Žádný komentář

Vyplatí se být facebookovým fanouškem našeho eshopu Pda-Navigace.cz. Pravidelně pro naše fanoušky na Facebooku dáváme k dispozici slevové kupóny na nákup gps navigací, autorádií a další elektroniky. Přidejte se k nim!

Pozor – akce na OSB desky

Žádný komentář

Naše stavebniny StavbaOnline.cz pro Vás připravily speciální akci – slevu na nyní tak hojně žádané osb desky. Využijte této akce a nakupte osb desky 3/n nebo osb desky 3/n 4 pd za nejnižší ceny na trhu! Akce platí do konce června 2010, proto neváhejte!

Nově stavební chemie na StavbaOnline.cz

Žádný komentář

Přidali jsme do našeho sortimentu další kategorii, a to velmi žádané produkty stavební chemie výrobců BASF CZ, Redrock a SIKA CZ.

Chystá se zdražení polystyrenu

Žádný komentář

K 1.5. prodběhne další vlna plošného zdražení (od všech výrobců) polystyrenů. Současné ceny jsou platné při objednání do 27.4. Neváhal bych… ;-)

Stavební veletrh v Brně

Žádný komentář

Právě probíhá jeden z významných stavebních veletrhů na území České republiky, který se, jako je již pravidlem, koná v areálu brněnského výstaviště. Právě vyrážíme se na IBF podívat. (Pokračování textu…)

Mírné omezení provozu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mírné omezení provozu

Z důvodu dovolených pracuje náš tým v užším složení než je obvyklé. Proto Vás chceme požádat o shovívavost a trpělivost. Děláme maximum, aby jsme uspokojili Vaše přání a požadavky ;)

Akrylátová omítka za super cenu!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Akrylátová omítka za super cenu!

V měsíci červenci u nás můžete nakoupit akrylátovou omítku Weber.pas za velmi výhodnou cenu. Oblékněte svůj dům do kvalitní a slušivé omítky.

Akce na Isover Domo – již jen pár dní!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Akce na Isover Domo – již jen pár dní!

Využijte končící akce na Isover Domo s dopravou zdarma. Akce platí již jen do 30.6.

Weber.pas marmolit nejlevněji

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Weber.pas marmolit nejlevněji

Naše stavebniny Vám nyní nabízí dekorativní omítku Weber.pas marmolit za nejnižší cenu na trhu.


Fatal error: Call to undefined function wp_pagenavi() in /home/netsynergy.cz/wp-content/themes/freshnews/archive.php on line 25