RSS:   Články

Jak vybrat příklepovou vrtačku

Žádný komentář

Příklepová vrtačkaPříklepová vrtačka Vám velmi usnadní vrtací práce. Široký výběr příklepových vrtaček najdete na DilnaOnline.cz – kvalitní nářadí za výhodné ceny.

Příklepová vrtačka Vám velmi usnadní vrtací práce. Účinné tlumení vibrací a promyšlená ergonomie nabízejí nejvyšší komfort v každé pracovní situaci. Příklepové vrtačky je možno použít pro přesné a čisté vrtání do většiny známých stavebních materiálů. Na vrtání do cihlové nebo betonové zdi je třeba použít právě vrtačku s příklepem. Příklepová vrtačka díru bezpečně vyvrtá aniž by porušila strukturu zdiva. U příklepových vrtaček je samozřejmostí možnost vypnutí příklepu, které není nutné při vrtání do dřeva či kovu. Pro běžnou práci stačí příklepová vrtačka s výkonem do 550 W, pro náročnější práce do 750 W. Vyšší výkon je pak nutný pouze u specializovaných prací při vrtání otvorů 20 mm a více.

Příklepová vrtačka – vlastnosti

Plynulou regulaci otáček řídí u příklepové vrtačky elektronika, s její pomocí může uživatel podle vrtaného materiálu měnit požadovanou rychlost. Specialitou je možnost nastavení kroutícího momentu, kterou lze využít při sériovém šroubování nebo při řezání závitů. Kromě základní funkce vrtání se příklepová vrtačka může využít také ke šroubování, broušení s brusným nástavcem nebo míchání řidších materiálů. Za pomoci brusného talíře můžete obrusit dřevěné povrchy, zatímco s využitím drátěného kotouče se odrezují kovové konstrukce. Dnešní příklepové vrtačky jsou vybaveny rychloupínacím sklíčidlem dorazovou tyčí a mají ergonomický tvar, který při práci velmi oceníte.

Příklepová vrtačka – doporučujeme

Všechny příklepové vrtačkyKomentáře k Jak vybrat příklepovou vrtačku

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www