RSS:   Články

Jak vybrat – příklepová vrtačka

Žádný komentář

Přemýšlíte o koupi nové příklepové vrtačky a nevíte si rady, podle čeho ji vybrat? Ve spolupráci s naším eshopem DilnaOnline.cz, kde můžete nakoupit kvalitní ruční nářadí za výhodné ceny, Vám přinášíme doporučení jak vybrat příklepovou vrtačku.

Příklepové vrtačky – vlastnosti

Příklepové vrtačky velmi usnadňují vrtací práci. Účinné tlumení vibrací a promyšlená ergonomie nabízejí nejvyšší komfort v každé pracovní situaci. Příklepové vrtačky je možno použít pro přesné a čisté vrtání do většiny známých stavebních materiálů. Na vrtání do cihlové nebo betonové zdi je třeba použít právě vrtačku s příklepem. Příklepová vrtačka díru bezpečně vyvrtá aniž by porušila strukturu zdiva. U příklepových vrtaček je samozřejmostí možnost vypnutí příklepu, které není nutné při vrtání do dřeva či kovu. Pro běžnou práci stačí vrtačka s výkonem do 550 W, pro náročnější práce do 750 W. Vyšší výkon je pak nutný pouze u specializovaných prací při vrtání otvorů 20 mm a více.

Plynulou regulaci otáček řídí elektronika, s její pomocí může uživatel podle vrtaného materiálu měnit požadovanou rychlost. Specialitou je možnost nastavení kroutícího momentu, kterou lze využít při sériovém šroubování nebo při řezání závitů.

Kromě základní funkce vrtání se vrtačky mohou využít také ke šroubování , broušení s brusným nástavcem nebo míchání řidších materiálů. Za pomoci brusného talíře můžete obrusit dřevěné povrchy , zatímco s využitím drátěného kotouče se odrezují kovové konstrukce.

Dnešní příklepové vrtačky jsou vybaveny rychloupínacím sklíčidlem dorazovou tyčí a mají ergonomický tvar, který při práci velmi oceníte.

Z příklepových vrtaček Vám doporučujeme:

Příklepová vrtačka Black&Decker CD71CKD

Příklepová vrtačka Black&Decker CD71CKD nabízí plynulou regulaci otáček pro lepší ovladatelnost a umožňují použití nářadí při šroubování. Konstrukce ROLLTECH využívající valivá ložiska snižuje tření a zvyšuje výkon. Příklepové vrtání je vhodné pro vrtání i do betonu. Koupit Black&Decker CD71CKD

Příklepová vrtačka DeWALT DWD024

Příklepová vrtačka DWD024 je vybavena plynulou regulací otáček s možností chodu vpřed i vzad vyhovuje práci s různými materiály a nabízí spínač chráněný proti vnikání prachu, který zvyšuje odolnost. Kompaktnost a nízká hmotnost zvyšují komfort obsluhy. Koupit DeWALT DWD024

2-Rychlostní příklepová vrtačka se spojkou DeWALT D21815KS

2-Rychlostní příklepová vrtačka D21815KS nabízí zvýšený vrtací výkon díky motoru s novým vinutím. Zdokonalená ergonomie a nová polymerová skříň převodovky. Nová konstrukce převodovky zaručuje delší životnost. Prodloužení životnosti díky patentovanému uložení rotoru. Koupit DeWALT DWD024

Další příklepové vrtačky najdete na DilnaOnline.cz.Komentáře k Jak vybrat – příklepová vrtačka

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www