RSS:   Články

Certifikát Ověřeno zákazniky pro DilnaOnline.cz

Žádný komentář

Náš eshop DilnaOnline.cz, kde můžete koupit kvalitní nářadí levně, splnil podmínky pro udělení certifikátu Ověřeno zákazníky, který rozlišuje obchody poskytující kvalitní služby svým zákazníkům.

Ověřeno zákazníky je služba serveru Heureka.cz, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu. Díky recenzím našich zákazníků jsme se tak dostali do společnosti takových eshopů jako je Mall.cz, Alza.cz, Elektrosvet.cz a pod. Těší nás, že naše snaha o maximální spokojenost Vás, našich zákazníků, přináší své ovoce a věříme, že i nadále budete spokojeni s eshopem DilnaOnline.cz.

DilnaOnline.cz je internetový obchod s kvalitním ručním nářadím, kde jsme pro Vás připravili širokou nabídku nářadí za výhodné ceny. U nás nakoupíte nářadí osvědčených výrobců jako jsou Automotive, Black & Decker, Bosch, Cel, DeWALT, Festa, Hitachi, Metabo, Narex, UFO, atd. U nás si vyberte hobby nářadí i profi nářadí a navíc ušetříte.Komentáře k Certifikát Ověřeno zákazniky pro DilnaOnline.cz

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www