RSS:   Články

Akce – k fasádním vatám hmoždinky zdarma

Žádný komentář

Naše stavebniny StavbaOnline.cz pro Vás připravily zajímavou akci – nakupte u nás kvalitní a osvědčené fasádní vaty Isover NF333 a Isover TF nad 20m3 a my Vám dáme hmoždinky zdarma!

Do 30. 5. 2010 od nás získáte zcela zdarma talířové hmoždinky Fischer, pokud objednáte Isover NF 333 nebo Isover TF v množství nad 20 m3. Ke každému 1m2 Vám dodáme 6 ks hmoždinek Termofix CF (pro Isover TF) nebo 3 ks hmoždinek Termofix CF včetně podkladního talíře DT 140 (pro Isover NF 333) v délce dle tloušťky objednávaného materiálu, maximálně však pro tloušťku materiálu 180 mm.

Isover NF 333 jsou široké lamely z minerální plsti s kolmou orientací vláken pro použití u kontaktních zateplovacích systémů (CZB kvalitativní třída VKZS: A). Přednostmi kolmých vláken jsou vedle velmi dobrých mechanických vlastností a nízkého difúzního odporu také schopnost přizpůsobit se zakřivenému podkladu a možnost zarovnání povrchu po nalepení na stěnu.

Isover TF jsou fasádní desky z minerální plsti s podélnou orientací vláken pro použití u kontaktních zateplovacích systémů (CZB kvalitativní třida VZKS: A). Na desky. Isover TF se nanaší lepící tmel po obvodu a na terče a výhodou je především snadná a rychlá montáž. Přednostmi Isover TF kolmých vláken jsou vedle velmi dobrých mechanických vlastností a nízkého difúzního odporu také schopnost se přizpůsobit zakřivenému podkladu a možnost zarovnání povrchu po nalepení na stěnu.Komentáře k Akce – k fasádním vatám hmoždinky zdarma

2014 Web NetSynergy a.s. pohání WordPress.


Partneři: Monitorování PC, VPD Hranice - Eshop, Škola v přírodě, Kočárky, Jak vytvořit www